Fotozagadka

W związku z Dniem Dziecka - do załączonych życzeń, które adresujemy do wszystkich dzieciaków – tych małych i dużych, dołączamy nieco mniej oficjalne, ale nawiązujące do 1 czerwca zdjęcia, które jednocześnie są fotozagadką.

Jak Państwo myślicie, kto jest na którym zdjęciu ? Swoje fotografię z dziecięcych lat udostępnili nam:

• Starosta Kamieński - Józef Malec,
  • Wicestarosta Kamieński - Joanna Piwińska,
  • Przewodniczący Rady Powiatu – Sebastian Mamzer
  • Członek Zarządu Powiatu Kamieńskiego - Krzysztof Kronenberg
  • Członek Zarządu Powiatu Kamieńskiego - Marcin Stępień

Zasady konkursu:

Ponumerowane zdjęcia z lat dziecięcych należy dopasować do aktualnych zdjęć oznaczonych literami. Przykład odpowiedzi : 1a, 2b itd.

Uwaga !! na kolażu zdjęć dziecięcych jest o 1 zdjęcie więcej, tak aby podkręcić rywalizację;) Wierzymy, że Państwo sprytnie sobie poradzą nawet i z taką przeszkodą.

Odpowiedzi proszę podać w komentarzach pod newsem udostępnionym na facebooku: https://www.facebook.com/powiat.kamienpomorski/photos/pcb.2873073812909583/2873073726242925

Kto poda jak najszybciej i jak najwięcej odgadniętych zdjęć, ten otrzyma nagrodę - niespodziankę ufundowaną i wręczoną osobiście przez Pana Starostę. Na odpowiedzi czekamy do 2 czerwca do godziny 10:00.

Raz jeszcze składamy najlepsze życzenia Wszystkim Dzieciom z Powiatu Kamieńskiego a uczestnikom konkursu życzymy powodzenia w odgadywaniu.