Za nami Turniej Tenisa Stołowego "Zagraj z nami"

W dniu 20 maja br. w hali widowiskowo- sportowej w Kamieniu Pomorskim odbył się kolejny turniej z programu Społecznik "ZAGRAJ Z NAMI'" w tenisie stołowym. W turnieju wzięli udział zawodniczki i zawodnicy z powiatu kamieńskiego, zaprzyjaźnieni zawodnicy z województwa zachodniopomorskiego oraz trenerzy.

W kategorii najmłodszych dziewczynek do lat 12 trzecie miejsce zajęła Daryna Pavelko ze Świnoujścia natomiast w finale spotkały się zawodniczki z Międzyzdrojów i Świnoujścia. W pojedynku tym lepsza okazała się zawodniczka klubu UKS CHROBRY Międzyzdroje Zosia Kochanek , która wygrała 3:0 z Hanią Romani.

Kategoria chłopców do lat 15
Pierwsze miejsce zajął Wiktor Jelonek ze Świnoujścia natomiast 2 i 3 miejsce zajęli zawodnicy CHROBREGO  Wojtek Celoch i Julian Bartkiewicz.

Kolejna kategoria to dziewczynki 13-18 lat . W tej kategorii swoją wyższość pokazał klub UKS CHROBRY ponieważ pierwsze pięć miejsc to zawodniczki tego klubu.
1. Magda Idzik
2. Agata Ogińska
3. Bohdana Zhemelo
4. Maja Łukowska
5. Maja Celoch

W kategorii chłopcy 16-18 pierwsze miejsce zajął Jakub Kurek-CHROBRY, drugie miejsce Karol Mętel - KS Koszalin Koszalinianin oraz trzecie miejsce Szymon Dziewiór - Mewa Resko.

Gry podwójne dla młodszych zakończyły się następująco:
1. Jakub Kurek/Szymon Dziewiór
2. Magda Idzik/Karol Mętel
3.Agata Ogińska/Bohdana Zhemelo

W kategorii OPEN mogli zgłosić się wszyscy z zawodników i trenerów by zintegrować się i pokazać , że każdy może z każdym zagrać w tej pięknej dyscyplinie sportowej.
1. Mazuryk Paweł -trener UKS Chrobry Międzyzdroje oraz UKS Herkules Kamień Pomorski
2. Dębal Dariusz - trener Flota Świnoujście
3.Kurek Jakub - UKS Chrobry

I na koniec gra podwójna OPEN
W tej kategorii pierwsze miejsce zdobyli Agata Ogińska/Dariusz Dębal ,którzy zwyciężyli  w finale z parą Magda Stasiak/Jakub Kurek. Trzecie miejsce zajęli Magda Idzik/Karol Mętel.

Impreza odbyła się dzięki środkom z „Programu Społecznik na lata 2019-2021” #PomorzeZachodnie, #ProgramSpołecznik,#społecznik, #KARR oraz @Pomorze Zachodnie, @Program Społecznik, @Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.