Kurs Nowoczesne Cukiernictwo

W dniach 15-18 marca br. dwudziestu uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim pod bacznym okiem instruktora pani Jowity Woszczyńskiej, Mistrzyni Polski oraz Mistrzyni Świata w dekoracji tortów poznawało tajniki nowoczesnego cukiernictwa.

Możliwość nabycia nowych umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych to efekt udziału uczniów w projekcie "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie placówek prowadzących kształcenie zawodowe i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

W związku z panującą sytuacją epidemiczną na zajęciach przestrzegane były wszelkie normy sanitarne (DDM).

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej Powiatu Kamieńskiego, bowiem już w kwietniu znowu będzie się działo ...