Dary dla powodzian z Powiatu Kłodzkiego - PRZEKAZANE!

W piątek - 20 września br. - około pięciu godzin trwało w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim pakowanie darów zebranych przez trzy dni na rzecz poszkodowanych przez tragedię powodzi mieszkańców Powiatu Kłodzkiego.

Dzień później transport wyruszył w drogę do Kłodzka. Zawierał sporo około 2 ton przeróżnych darów: żywności, środków czystości i higieny osobistej, karmy dla zwierząt, wody butelkowanej, itp.

To efekt wielkiej otwartości Waszych serc! Za wielką mobilizację, gotowość do niesienia pomocy i niesamowite zaangażowanie... DZIĘKUJEMY!

To dopiero początek, przed nami jeszcze wiele do zrobienia. Zachęcamy wszystkich, którzy mogą, aby wciąż wspierali tę inicjatywę. Razem możemy sprawić, że ci, którzy ucierpieli, szybciej wrócą do normalności.