Obchody Święta Policji

Dziś, 17 lipca br. w Urzędzie Miejskim w Kamieniu Pomorskim odbyły się uroczystości związane z obchodami Święta Policji.

Głównym punktem uroczystości było wręczenie nagród, nominacji oraz awansów na wyższe stopnie służbowe funkcjonariuszom oraz pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim.

W uroczystości na zaproszenie Komendanta Powiatowego Policji w Kamieniu Pomorskim mł. insp. Zbigniewa Dankowskiego wzięli udział m.in. Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie insp. Szymon Sędzik, Poseł na Sejm Artur Łącki - polityk, Krzysztof Kronenberg - Wicestarosta Kamieński, Burmistrz Kamienia Pomorskiego Stanisław Kuryłło, Burmistrz Dziwnowa - Grzegorz Jóźwiak, Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński, Burmistrz Międzyzdrojów - Mateusz Bobek, Zastępca Burmistrza Międzyzdrojów - Beata Kiryluk, Proboszcz Parafii pw. Św. Ottona w Kamieniu Pomorskim Dariusz Żarkowski, przedstawiciele władz samorządowych oraz przedstawiciele służb mundurowych.

Wszystkim awansowanym i wyróżnionym funkcjonariuszom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pełnionej służbie.

Zapraszamy do fotorelacji.