Uhonorowani za wieloletnią pracę na rzecz powiatu

Podczas III sesji Rady Powiatu w Kamieniu Pomorskim, która odbyła się w czwartek 20 czerwca br. siedmiu pracowników Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim zostało odznaczonych przez Wicewojewodę Zachodniopomorskiego Bartosza Brożyńskiego Medalami za Długoletnią Służbę, które nadawane są za wzorowe i sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. Złote medale nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej otrzymali: Krystyna Gogacz, Sabina Kłosowska, Ziemowit Krzyżanowski oraz Marek Warzbiński. Natomiast srebrnymi medalami wyróżniono Anettę Byczkowską, Ewę Feret oraz Dorotę Witczańską.

W trakcie trwania sesji radni zdecydowali także o odwołaniu pani Ewy Tokarzewskiej, Wieloletniego Skarbnika Powiatu. Pani Ewa zdecydowała się przejść na zasłużoną emeryturę.