To już ostatni dzwonek

Przypominamy iż, pozostało już tylko kilka dni zapisów do Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Z dniem 31 stycznia br. kończy się proces rejestracji drużyn i zawodników.

W tym roku do rywalizacji w Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” mogą przystąpić wyłącznie drużyny szkolne, dziewcząt i chłopców, w trzech kategoriach wiekowych: do 8, 10 i 12 lat. Pierwszy etap rywalizacji najmłodsi piłkarze i piłkarki rozpoczną w marcu 2023 roku.

Za udział każdej drużyny w rozgrywkach trener otrzyma piłkarski upominek.

Zawody rozpoczną się eliminacjami na szczeblu gminnym i powiatowym (od 1 marca do 30 kwietnia 2023 roku), a zwycięzcy awansują do rundy wojewódzkiej (od 1 do 31 maja 2023 roku).

Najlepsze 16 drużyn w kraju, po jednej z każdego regionu – w kategorii U-10 i U-12 wśród chłopców i dziewcząt, wystąpi w finale ogólnopolskim w Warszawie. Mecze finałowe odbędą się w czerwcu br. na stadionie PGE Narodowym.

Szczegóły turnieju i zgłoszenia drużyn: https://www.laczynaspilka.pl/zpodworkanastadion/

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Koordynatorzy województwa zachodniopomorskiego:

• Wojciech Filary tel. 783 906 214, e-mail wojciech.filary@zzpn.pl
  • Jakub Śpiegowski tel. 502 678 533, e-mail jakub.spiegowski@zzpn.pl

Przypominamy, iż za organizację turnieju na terenie Powiatu Kamieńskiego odpowiedzialny jest pan Marek Szymański, Powiatowy Koordynator Imprez Sportowych w Kamieniu Pomorskim.