"Złote Gody" w Golczewie

W piątek 28 stycznia 2022 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Golczewie odbyła się miła uroczystość Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Złote Gody to wyjątkowe święto w związku małżeńskim. Wspólne przeżycie tak długich lat to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego, to wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń.

Jubilaci za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra swych rodzin, za wychowanie dzieci, za cierpienie, łzy, radości zostali odznaczeni przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę 🇵🇱„Medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”🎖🎗. Aktu dekoracji dokonał Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński.

Medalami zostały odznaczone następujące pary:

❤️Państwo Lidia i Jan Bodyłowie,

❤️Kazimiera i Tadeusz Kolmerowie,

❤️Władysława i Ryszard Łużni,

❤️Bogumiła i Jan Mazurowie,

❤️Danuta i Ryszard Robakowie,

❤️Bogumiła i Wiesław Susmendowie,

❤️Anna i Jerzy Tamborscy,

❤️Irena i Kazimierz Warzychowie,

❤️Helena i Marian Włodarczykowie,

❤️Krystyna i Stanisław Wylińscy.

Swoją obecnością podczas uroczystości zaszczycił nas również Starosta Kamieński Józef Malec.

Zacnym Jubilatom z okazji Złotych Godów składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia długich i pogodnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu.

Źródło: Urząd Miejski w Golczewie